MTSpodpora

Vážený zákazník, Ak potrebujete pomôcť s prácou v systéme Exekutor2011, opraviť šablónu, nastaviť parametre, skontrolovať nastavenie systému, nastaviť zálohovanie, opraviť dokument, opraviť databázu, vysvetliť nové funkcie, hromadne vložiť údaje alebo skontrolovať tieto údaje pred vložením môžete stiahnuť MTSpodporu z tohoto linku.

stiahnuť podporu systému Exekutor2011

Postup inštalácie je veľmi jednoduchý. Kliknite na odkaz pre stiahnutie podpory systému Exekutor2011 a uložte tento odkaz na váš počítač. Odkaz stiahne súbor MTSPodpora.exe.zip. Otvorte tento balík vo vašom počítači (otvorí sa okno, v ktorom budete mať zobrazený súbor MTSPodpora.exe alebo len MTSPodpora). Tento súbor si uložte na plochu. Uložíte ho prekopírovaním alebo jednoduchým prenesením pomocu myši.

MTSPodporu použijete jednoducho. Dvojklikom spustíte program MTSPodpora, vytočíte niektoré číslo pre MTSPodporu a nadiktujete vaše ID. Pokiaľ máte spustenú MTSpodporu môžeme sledovať, a zadávať príkazy tak, ako keby sme sedeli za vašim počítačom. Informáciu o cene podpory nájdete tu.